2010

Mikulášská nadílka se konala v klubu, čert opět odešel s prázdnou, ale děti, že byli hodné a poslušné, dostali nadílku.

V listopadu zahájil klub canisterapii, o kterou členové klubu projevili zájem a budeme v ní i nadále pokračovat.
Poděkování patří Městu Litoměřice , které nás finančně podpořilo z grantu Komunitního plánování a to třemi čtvrtinami nákladů.

V říjnu Plamínek pořádal Poradní den v rámci měsíce neziskovek v Bethelu. Přednášela JUDr. Zdenka Cupková a Martina Smolíková. Odborné poradenství zahrnovalo komplexní okruh poradenských služeb poskytovaných rodinám s dítětem se zdravotním postižením.

Psychorehabilitační pobyt v Holanech se uskutečnil v září. Máme spoustu zážitků a nových zkušeností. Areál RS poskytuje ideální zázemí i pro vozíčkáře a tak jsme si užívali všichni.

V Itálii byli 4 členské rodiny, připojili jsme se k zájezdu s dobrovolnými hasiči z Brozan.

Všichni rádi mlsáme, proto našim výletům nechybí cíl ve znamení cukrárny. Zdolali jsme Mostnou Horu, na ostrově u Labe jsme nakrmili labutě a kachny. Koncem června jsme si zaplavali na Pískovně. A nechybělo ani tradiční buřtování u rodiny Hlinovských.

Děti i dospělí se vyřádili na karnevale, který jsme si užili v tělocvičně Speciální školy v Šaldově ulici.