Tornův Mlýn 2008

Víkendového pobytu , který se konal 17.-19.10.2008 v Tornově Mlýně se zúčastnilo 6 rodin.
Hezké počasí nás vytáhlo na Podzimní jarmark do Zubrnic. Odpoledne jsme si užívali hezkého prostředí v okolí rekreačního zařízení. Tam asistentky pro děti připravili program-bojovku. V klubovně si pak společně hráli, tvořili, malovali… Vydlabali jsme Starotýnskou dýni, ktrá se na nás usmívala do tmy a pak jsme si všichni zazpívali a zatancovali za doprovodu houslí, kytary a akordeonu.
Všem zúčastněným oddechový víkend prospěl.

Výlet do ZOO

Zoo v Liberci s námi jelo navštívit 30 lidí. Autobus jsme nenaplnili, protože bylo chladné, nepřívětivé počasí, které přispělo k tomu, že některé děti nám na poslední chvíli onemocněly.
Ale kdo jel, nelitoval.

Týdenní psychorehabilitační pobyt v penzionu Lhotsko

Tato akce proběhla díky finančním příspěvkům Města Litoměřice, Nadaci Kalich, státním dotacím MZ a taky sponzorům Lovochemie, firmě Gas Pechr, Gertabau , a městu Lovosice.

Pobyt se konal 23.-29.4.2008 v penzionu Lhotsko a zůčastnilo se ho 25 lidí.
6 šikovných studentek Vysoké školy fyzio a ergoterapie v Teplicích pro děti připravilo pestý týden plný her, tvořivosti, zábavy a naučných vycházek do okolí. Maminky zase besedovaly s odborníky z Úřadu práce a rehabilitace, tvořili pod dohledem odborníčky z DDM… Nechyběla canissterapie, karneval, posezení u ohně s harmonikou a pálila se čarodějnice.
Byl to náročný, ale příjemný týden.